Продавець ПРОДАЖА ГЕНЕРАТОРОВ от 2 до 1500 кВт ( наличие уточняйте здесь https://t.me/generatory_STK) розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
11 відгуків
ПРОДАЖА ГЕНЕРАТОРОВ от 3 до 1500 кВт ( 050-356-85-05 )
+380 (50) 356-85-05

Генератори навісні на трактор - НАВАНТАЖУВАЧ

РаспросÑ'ранÑ'нные неÐспраÐ2носÑ'Ð, Ð2ознÐкающÐе прРэксплуаÑ'ацÐÐ Ð'ОМ

Область застосування навісних генераторів

Генератори для тракторів (електростанція ВМО) використовуються в сільському господарстві на великих тваринницьких фермах . ВОМы дають можливість підключити різне обладнання в місцях, де немає доступу до стаціонарної електромережі, на виїзді, на полях, при перевантаженні, робота в полі.

Основний принцип роботи навісного тракторного генератора ВОМ

Навісний тракторний генератор ВМО підключається до валу відбору потужності, який є у кожного трактора. Обертання цього валу приводить в роботу генерує електроенергію механізм.

При купівлі навісний тракторний електростанції (ВМО), вам, як покупцеві необхідно в першу чергу звернути увагу на наступні характеристики ( опис після модельного ряду):

 1. Кількість фаз (1 фаза або 3-фази)
 2. Номінальна і максимальна потужності пристрою, найбільшою популярністю користуються навісні генератори від 10 до 60 кВт.
 3. Потужність двигуна трактора і потужність вала.
 4. Номінальний і максимальний струм на кожній фазі.
 5. Наявність можливості підключення зварювального апарату.На практиці - навісні зварювальні генератори від вала відбору потужності трактора коштують дорожче.

Генератор з приводом від трактора

В умовах складної фінансової ситуації в Україні ми пропонуємо продаж спеціальних генераторів для сільськогосподарських підприємств. Особливістю даного генератора є те, що він не має свого двигуна, а підключається до валу відбору потужності трактора. Таке рішення дозволяє знизити ціну генератора вдвічі порівняно з класичним дизельним генератором.

РаспросÑ'ранÑ'нные неÐспраÐ2носÑ'Ð, Ð2ознÐкающÐе прРэксплуаÑ'ацÐÐ Ð'ОМ

upravlenie-vom-mtz-82-01

Генератор виконаний на спеціальній рамі, яка спрощує монтаж генератора на трактор – приєднання займає не більше п'яти хвилин.

Для забезпечення швидкого підключення споживача генератор обладнаний як однофазними, так і трифазними силовими розетками.

Жорстке шліцьове з'єднання з валом відбору потужності через короткий карданний забезпечує повне використання потужності генератора, на відміну від застарілих моделей з ремінною передачею.

Положительный фактор установки генератора на трактор является его мобильность. Установленный на трактор ВОМ, генератор на 30 кВт мощности позволяет обеспечить электроэнергией предприятие, имеющее общую мощность потребления до 100 кВт. Такое явление происходит при разбивке по времени потребителей в период отсутствия основного электропитания. Генератор сначала обеспечивает доильные аппараты, а по окончанию процесса переезжает к другим потребителям и обеспечивает их работу по очереди.

При покупці  навісний тракторний електростанції (ВМО), вам, як покупцеві необхідно в першу чергу звернути увагу на наступні характеристики:

 1. Кількість фаз (1 фаза або 3-фази)
 2. Номінальна і максимальна потужності пристрою, найбільшою популярністю користуються навісні генератори від 10 до 60 кВт.
 3. Потужність двигуна трактора і потужність вала.
 4. Номінальний і максимальний струм на кожній фазі.
 5. Наличие возможности подключения сварочного аппарата. Как правило, навесные сварочные генераторы от вала отбора мощности трактора стоят дороже.

Также при покупке тракторного генератора ВОМ следует учитывать параметры трактора, на который он будет установлен:

 1. Частота вращения вала отбора мощности (В.О.М.);
 2. Рекомендуемая мощность двигателя трактора под соответствующий агрегат;
 3. Собственно мощность вала отбора (у разных моделей тракторов этот параметр существенно отличается).

Дополнительные возможности и функций каждой из моделей тракторных генераторов, на наличие или отсутствие которой также обращайте внимание при выборе:

 1. двухполюсный выключатель;
 2. защита от остаточного тока;
 3. защищенные розетки;
 4. выключатель при спаде напряжения;
 5. панель индикации параметров устройства может выводить такие параметры как напряжение, ток, сила тока, частота;
 6. специальный четырех-полюсный автомат для защиты с встроенным электромагнитным расщепителем;
 7. счетчик моточасов;
 8. комплект заземления

Варто відзначити, що купивши навісний генератор ВМО  ви істотно заощадите (повноцінний бензиновий або дизельний генератор може коштувати в кілька разів дорожче) і отримаєте так необхідну в безлічі випадків мобільність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner